Partner serwisu
21 października 2015

Membranowa pompa dozująca o napędzie elektromagnetycznym gamma/ X

Kategoria: Nowości produktowe

Nowa, membranowa pompa dozująca o napędzie elektromagnetycznym gamma/X jest produktem prostym w obsłudze o wyjątkowo długiej żywotności – tak jak jej prekursor. Pomysłowa elektromagnetyczna metoda kontroli przeciwciśnienia chroni system przed przeciążeniem.

Membranowa pompa dozująca o napędzie elektromagnetycznym gamma/ X

 

Regulacja napędem magnetycznym gwarantuje maksymalną dokładność i niezawodność.
Gamma/ X wyposażona jest w wysokoprecyzyjny napęd magnetyczny do dozowania cieczy od 1ml/h do 45 l/h przy przeciwciśnieniu od 25 do 2 bar. Możliwy jest powolny suw, a tym samym ciągłość dozowania nawet przy najniższych natężeniach przepływu cieczy.

 

Prosta obsługa za pomocą pokrętła z funkcją zatwierdzania kliknięciem,
zamiast dotychczasowego mozolnego czytania instrukcji i nawigowania w podmenu: nowa koncepcja pokrętła w połączeniu z dużym wyświetlaczem LCD i 4 przyciskami umożliwia intuicyjną obsługę i programowanie gamma/ X.


Łatwa orientacja dzięki dobrze widocznym kontrolkom stanu (LED).
Trzystopniowy wskaźnik stanu LED umieszczony jest na górnym uwypukleniu panelu urządzenia, dzięki czemu aktualny status pracy pompy jest zawsze i z każdej strony widoczny dla obsługi.

 

Wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielności ze wskaźnikiem przeciwciśnienia.
Duży wyświetlacz LCD pompy wskazuje ważne parametry, jak np. natężenie przepływu. Wyświetla również wartość bezczujnikowo mierzonego przeciwciśnienia z dokładnością do 0,5 bar.

 

Łatwo dostępne dodatkowe interfejsy.
Niezwykle smukła budowa pompy i umiejscowienie wszystkich interfejsów na jej przedniej stronie pozwala na szeregowy montaż pompy.

 

Źródło, fot.: ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.
 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ