Partner serwisu

O magazynie

Kategoria: Magazyn

STARE LOGA:

Czasopismo Kierunek Pompy (wcześniej „Pompy Pompownie”) istnieje na rynku od 1992 roku. 15 stycznia 2015 roku nastąpiło przejęcie tego tytułu przez firmę BMP, która wydaje również inne magazyny branżowe:

  • „Kierunek Spożywczy” (dawniej „Agro Przemysł”)
  •  Kierunek Wod-Kan 
  •  Kierunek Surowce (dawniej „Surowce i Maszyny Budowlane”.)
  •  Kierunek Energetyka (dawniej „Energetyka Cieplna i Zawodowa”;)
  •  Kierunek Chemia (dawniej „Chemia Przemysłowa”;
  • Kierunek Farmacja (dawniej „Przemysł Farmaceutyczny”)
  • Kierunek Kosmetyki (dodatek do „Kierunek Farmacja")

W maju 2015 roku magazyn „Pompy Pompownie” pojawił się po raz pierwszy w odświeżonej formie. Gazeta, wzorem innych wydawnictw BMP, cechuje się nowoczesnym layoutem z dużą liczbą zdjęć. Składa się również z części publicystycznej i technicznej.

W 2023 roku nastąpiło ujednolicenie nazwy we wszystkich magazynach BMP i od tego momentu czasopismo ukazuje się pod tytułem Kierunek Pompy.

Eksploatacja pomp, remonty i modernizacje pomp, układów pompowych, efektywność energetyczna, napędy oraz systemy wspomagające pracę pomp to tematy poruszane na łamach magazynu "Kierunek Pompy”. Znajdziecie tu także Państwo porady praktyczne, wywiady, fotoreportaże z nowoczesnych zakładów.

Pismo skierowane jest do kadry technicznej w elektrowniach, ciepłowniach, elektrociepłowniach, zakładach chemicznych, wodociągowych, wydobywczych i spożywczych. Docieramy również do firm – producentów, projektantów pomp i układów pompowych.

 

Kontakt z redakcją

 Sebastian Podsędek

 Redaktor „Kierunek Surowce" i "Kierunek Pompy"

 

 

 

 

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ