Partner serwisu
11 kwietnia 2018

Mniejsze ryzyko dzięki zestawowi przewodów pompy perystaltycznej

Kategoria: Pompy w praktyce

Tory przepływu płynów Watson-Marlow Fluid Technology Group zapewniają stałe parametry i powtarzalność, zabezpieczając opracowywanie produktów biotechnologicznych i farmaceutycznych. Obecnie jeszcze bardziej ulepszono możliwości przyłączeniowe, udostępniając nowy zestaw sanitarnego toru przepływu płynów LoadSure™. Zawiera on przewody i złącza biofarmaceutyczne zmontowane i zapakowane do torebek w pomieszczeniu czystym, w tym nasze nowe zaciski Q-Clamp™ i uszczelki. Wszystkie elementy są dostarczane razem przez jednego dostawcę.

Użytkownicy pomp perystaltycznych LoadSure uzyskują teraz korzyści związane z możliwością szybszego przyłączania i mniejszym ryzykiem dzięki zestawom zmontowanych fabrycznie przewodów, w skład których wchodzą teraz walidowane fabrycznie złącza Q-Clamp i uszczelki odpowiednie do przewodów stosowanych w konkretnym zastosowaniu.

Q-Clamp — sanitarny zacisk Tri-Clamp montowany jedną ręką bez użycia narzędzi

Q-Clamp to opatentowany, montowany jedną ręką bez użycia narzędzi zacisk sanitarny Tri-Clamp, dopuszczony do użytku w zastosowaniach biotechnologicznych i farmaceutycznych. Fabrycznie walidowany zacisk Q-Clamp ułatwia uzyskanie zgodności z najnowszymi przepisami branżowymi i wymogami GMP.

  • Zgodność z szeroką gamą geometrii złączy
  • Mechanizm zamknięcia umożliwia walidację połączenia
  • Smukła, lekka konstrukcja maksymalizuje komfort operatora oraz eliminuje ryzyko uszkodzenia worków i rękawiczek

Uszczelki o wysokiej czystości dopasowane do zastosowania

Po dociśnięciu precyzyjnie zaprojektowane utwardzone platyną uszczelki silikonowe o wysokiej czystości zapewniają gładki, pozbawiony zanieczyszczeń tor przepływu płynów. Utwardzone platyną uszczelki silikonowe są również dostępne z wiodącym w swojej klasie pakietem walidacyjnym.

Po dociśnięciu precyzyjnie zaprojektowane sanitarne uszczelki PolyClamp z EPDM zapewniają gładki, pozbawiony zanieczyszczeń tor przepływu płynów. W przeciwieństwie do alternatywnych produktów uszczelki PolyClamp zachowują stabilność geometryczną po powtarzających się cyklach sterylizacji metodą SIP, zapewniając zgodność z walidacją SIP w krytycznych procesach.

LoadSure — gwarancja niezawodności

Elementy LoadSure ze złączami D umożliwiają wymianę przewodów pompy w niecałą minutę — bez specjalnych umiejętności — oraz zapewniają doskonałe wyrównanie i naprężenie przewodów.

  • Całkowita niezawodność i wysokie ciśnienie pompowania
  • Sanitarne złącza Tri-Clamp z PVDF
  • Sterylizowane w autoklawie i promieniowaniem gamma

Głowice pomp LoadSure gwarantują prawidłowe obciążenie przewodów

Technologia LoadSure firmy Watson-Marlow zapewnia połączenie zatrzaskowe przewodów pomp perystaltycznych, umożliwiając konserwację w ciągu minuty. Elementy LoadSure zapewniają większą niezawodność, łatwość instalacji i produktywność.

źródło: watson-marlow.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ