Partner serwisu
01 marca 2018

Pompa odwadniająca w ofercie Weir Minerals

Kategoria: Pompy w praktyce

Weir Minerals rozszerzył swoje portfolio rozwiązań do odwadniania wraz z wprowadzeniem na rynek pompy odwadniającej Multiflo® RF. Nowa seria Multiflo® RF wyznacza standardy dla odwadniających zespołów pompowych, fachowo zaprojektowanych w kompaktowej obudowie, oferując klientom lekkie i elastyczne rozwiązanie.

Pompa odwadniająca w ofercie Weir Minerals

Kluczem do zwartej konstrukcji są pompy o sprzężeniu bezpośrednim, które zapewniają dodatkową korzyść w postaci dokładnego ustawienia pompy. Zaprojektowano także pompę Multiflo® RF z wbudowanymi prowadnicami ślizgowymi i opcją z dociskiem śrubowym, aby zaoferować klientom wszechstronność konfiguracji roboczych.

Nowa, napędzana silnikiem Diesla pompa Multiflo® RF prezentuje jednostkę, która łączy wygodę automatycznego systemu do zalewania próżniowego z kompaktową konstrukcją. Gama została opracowana z myślą o efektywnym działaniu w różnych trudnych warunkach i zastosowaniach, takich jak wydobycie i transport wody. Kompaktowa rama pozwala na łatwość poruszania się po terenie.

Seria Multiflo® RF obejmuje siedem nowych jednostek, z których każda zaprojektowana została w celu maksymalizacji wydajności, niezależnie od zastosowania. Urządzenie oferuje szeroką gamę standardowych zastosowań i szeroki wybór opcjonalnych funkcji dostosowanych do potrzeb klientów.

Gama Multiflo® RF to kolejna generacja pomp odwadniających, która demonstruje dbałość o szczegóły i skupienie się na dostarczaniu produktu, który jest wydajny. Oferta odwadniania obejmuje różnorodne rozwiązania odwadniające dla klientów, a nowe urządzenia Multiflo® RF uzupełniają ogólną ofertę odwadniania.

źródło: e-weirminerals.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ