Partner serwisu
05 stycznia 2018

Hydro-Vacuum dostarczyła pompy dla wodociągów w Kijowie

Kategoria: Z życia branży

Hydro-Vacuum przy udziale przedstawicielstwa TOV Hydro-Vacuum Ukraina, zrealizowała dostawę pomp dla ukraińskich wodociągów w Kijowie.

Hydro-Vacuum dostarczyła pompy dla wodociągów w Kijowie

W trzecim kwartale 2017 roku uruchomiono stację pompową "ZHOVNIEVA" dla "Kievvodokanał". Zainstalowane zostały tam dwie pompy dwustrumieniowe typu DHV.150-605 PA z silnikami o mocy 250 kW, wydajności Q=470m3 i wysokości podnoszenia H=110m.

Nowa pompownia jest wspomagana przez system próżniowy produkcji Hydro-Vacuum. Instalacja próżniowa – oparta na pompie próżniowej typu PW.1.12 – przeznaczona jest do zalewania pomp DHV, oraz rurociągów ssawnych pomp. Widoczne w instalacji zbiorniki służą do:

  • odseparowania pompy próżniowej z wirującym pierścieniem cieczowym od zalewanych pomp odśrodkowych, chronią pompę próżniową przed zalaniem dużą ilością wody – zbiornik na ssaniu pompy próżniowej, instalacja jest wyposażona w czujnik poziomu lustra wody, który monitoruje bezpieczny poziom cieczy w zbiorniku.
  • oddzielenia pompowanego gazu od cieczy roboczej pompy próżniowej – zbiornik na tłoczeniu pompy próżniowej.

W pełni zautomatyzowana instalacja wyposażona w szafę sterowniczo-kontrolną zapewnia prawidłową pracę całego systemu nowej stacji pompowej.

źródło: hydro-vacuum.com.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ