Partner serwisu
30 września 2021

Dajemy z siebie to, co najlepsze – KGHM dzieli się ze światem dobrymi praktykami CSR

Kategoria: Aktualności

Publikacja z dobrem w tle na jubileusz KGHM – miedziowy gigant, jako lider społecznej odpowiedzialności biznesu wydał „60 dobrych praktyk CSR na 60 lat KGHM”. Wyjątkowe opracowanie jest już dostępne online, można je pobrać ze strony www.kghm.com/60praktykCSR.

Dajemy z siebie to, co najlepsze – KGHM dzieli się ze światem dobrymi praktykami CSR

– Projekty społeczne KGHM adresujemy do pracowników, którzy są naszym najcenniejszym kapitałem, ale także do społeczności lokalnej, czyli do rodzin, przyjaciół i znajomych naszej załogi. Razem z nimi budujemy miedziową wspólnotę. We współpracy z samorządami, przy wsparciu ekspertów i zasobów organizacji pozarządowych możemy przenosić góry i odpowiadać skutecznie na istotne społecznie wyzwania – napisał prezes KGHM Polska Miedź S.A. Marcin Chludziński we wstępie do publikacji.

Przygotowana przez KGHM publikacja może być źródłem inspiracji dla firm i instytucji. Dokument udowadnia, że troska o człowieka, jego rodzinę i środowisko może iść w parze z realizacją ambitnych celów biznesowych.

– KGHM, jako największy pracodawca na Dolnym Śląsku kontynuuje chlubną tradycję wspierania mieszkańców. Niektórzy mówią o nas „gigant o złotym sercu”. Ta publikacja pokazuje, że firmy i instytucje każdej wielkości mogą wdrożyć złote i sprawdzone praktyki społecznej odpowiedzialności biznesu, nawet przy ograniczonych budżetach – mówi Lidia Marcinkowska-Bartkowiak, dyrektor naczelny ds. komunikacji KGHM Polska Miedź S.A.

Publikacja zawiera opis 60 dobrych praktyk miedziowej spółki pogrupowanych w kilka kategorii, w tym zdrowie fizyczne, edukacja, ekologia czy więzi społeczne. KGHM prezentuje swoje działania i zaangażowanie załogi m.in. w akcje wolontariackie i pomocowe dla mieszkańców Zagłębia Miedziowego.

 

KGHM w tym roku świętuje 60-lecie istnienia. Jubileusz zbiega się z odnotowaniem najlepszych od dekady wyników produkcyjnych i ekonomicznych. Publikacja o dobrych praktykach CSR pokazuje, że miedziowa spółka konsekwentnie realizuje i stosuje się do zasad odpowiedzialności społecznej.

Pandemia nie zatrzymała produkcji w KGHM, nie doszło też do rezygnacji z projektów prospołecznych. W trybie online przeprowadzona została m.in. Szkoła Liderów KGHM „Przewodnicy”. Rozstrzygnięta została kolejna edycja programu stypendialnego dla sportowców „Miedziane rywalizacje”. Wsparcie finansowe popłynęło też do samorządów na realizację projektów na rzecz mieszkańców Zagłębia Miedziowego.

– Tak jak miedź jest skarbem Zagłębia Miedziowego, tak Dzieci są skarbem rodziców, rodzin i całej społeczności. Przyjście na świat Dziecka jest świętem i powodem do radości dla najbliższych, ale także otoczenia. Cieszymy się razem z Państwem – przekazuje w specjalnym liście, dołączanym do prezentów dla rodziców Marcin Chludziński, prezes zarządu KGHM Polska Miedź S.A.

źródło: infowire.pl
fot. infowire.pl
Claudia Klein
2023-09-04
Witam, nazywam się Claudia Klein, jestem dyrektorem finansowym, udzielam pożyczek i innych usług finansowych oraz reprezentuję Spotcap Global Financial Services.

Spotcap Global Financial Services to kompleksowa i godna zaufania firma pożyczkowa, która oferuje wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, takie jak; Pożyczka osobista, pożyczka biznesowa, pożyczka hipoteczna i wiele innych. Jeśli pilnie potrzebujesz usług pożyczkowych, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub wyślij SMS-a na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819 | i uzyskaj pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro z oprocentowaniem 3% rocznie z okresem spłaty od 1 do 30 lat. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ