Partner serwisu
24 marca 2020

Watson-Marlow Fluid Technology Group - Stanowisko ws. COVID-19

Kategoria: Aktualności

W świetle obecnej sytuacji COVID-19 na świecie, Watson-Marlow Fluid Technology Group wdrożyła rygorystyczne plany awaryjne w celu zminimalizowania wpływu na środowisko. W miarę rozwoju sytuacji, zapewniamy, że jesteśmy zaangażowani w ochronę zdrowia i dobrego samopoczucia naszych pracowników i klientów.

Przestrzegamy wytycznych władz lokalnych i stale analizujemy sytuację. Wprowadziliśmy jasne procedury ochrony zdrowia pracowników, w tym samoizolacji, tam gdzie jest to wymagane.

Wielu naszych klientów odgrywa kluczową rolę w pozytywnym wspieraniu obecnej sytuacji, od minimalizacji wpływu wirusa poprzez opracowywanie szczepionek do produkcji żywności i oczyszczania wody. Zdajemy sobie sprawę, że praca ta ma kluczowe znaczenie, a plany ciągłości działania zostały opracowane we wszystkich naszych oddziałach biznesowych.

Jako firma stosujemy modele podziału na zmiany w celu ograniczenia wszelkich możliwości wzajemnego zarażenia się przez współpracowników i współpracujemy z naszymi jednostkami, aby zapewnić ciągłość dostaw. Stosujemy globalną strategię produkcyjną, w której 10 zakładów produkcyjnych w całej Europie i Stanach Zjednoczonych, w połączeniu z globalnym oddziałem magazynowania, zapewnia lokalne dostawy produktów. Możemy zapewnić Państwa, że zachowaliśmy dobry profil zapasów w całej naszej działalności i nadal współpracujemy z naszymi partnerami w zakresie dostaw, aby utrzymać odpowiedni poziom zapasów.

Będziemy nadal uważnie monitorować sytuację i podejmiemy wszelkie niezbędne kroki, w odpowiednim czasie i zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi wytycznymi, aby zapewnić bezpieczeństwo naszych pracowników, minimalizując jednocześnie zakłócenia w pracy naszych klientów.  
Z poważaniem,

Andrew Mines
Dyrektor zarządzający grupy Watson-Marlow Fluid Technology

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ