Partner serwisu
01 sierpnia 2019

Ekonomiczne wyporowe pompy krzywkowe Alfa Laval OptiLobe

Kategoria: Aktualności

/ins Wyporowe pompy krzywkowe Alfa Laval OptiLobe to ekonomiczne, niezawodne i wszechstronne urządzenia do ogólnych zastosowań wymagających delikatnej obróbki produktu i łatwej obsługi.

Ekonomiczne wyporowe pompy krzywkowe Alfa Laval OptiLobe

Aby sprostać zapotrzebowaniu na pompy o mniejszych i większych wydajnościach, rozszerzono portfolio o cztery nowe rozmiary pomp Alfa Laval OptiLobe 10 i OptiLobe 50. Wszystkie pompy OptiLobe mogą być wyposażone w przednie płyty grzewcze/chłodzące do procesów, w których produkty mają tendencję do krzepnięcia w niskich temperaturach lub muszą być utrzymywane w niskiej temperaturze.
 
Delikatna obróbka produktu

Precyzyjnie wykonane wirniki krzywkowe pomp Alfa Laval OptiLobe, umożliwiają pracę z niskimi naprężeniami ścinającymi, zapewniając delikatną obróbkę produktów. Pompa OptiLobe spełnia również najwyższe światowe standardy higieniczne.
 
Zaprojektowana z myślą o łatwości czyszczenia

Powierzchnie uszczelniające w OptiLobe mają bezpośredni kontakt z produktem przepływającym z dużą prędkością. Zapewnia to szybki i bezpieczny proces czyszczenia CIP, zmniejszając zarówno czas trwania czyszczenia, jak i ryzyko zanieczyszczenia. Pompy wyporowe krzywkowe dedykowane są do przemysłu spożywczego, w tym mleczarskiego, napojowego, a ponadto kosmetycznego i chemii gospodarczej, posiadają oznakowanie CE i są zgodne ze standardami higienicznymi zawartymi w dyrektywach EHEDG, 3-A i FDA. 
 
Wydajna i cicha praca

Pompy OptiLobe charakteryzuje szeroki zakres wydajności oraz wysoka sprawność, dzięki wirnikom krzywkowym o zoptymalizowanym kształcie i wyprofilowanej obudowie wirnika. Oprócz maksymalizacji wydajności pompy, konstrukcję tę charakteryzuje niski poziom drgań i zredukowana emisja hałasu.
 
Łatwa konserwacja

Fabrycznie ustawione podkładki dystansujące ułatwiają konserwację, dzięki czemu proces wymiany wirnika przebiega szybko i płynnie, bez konieczności dalszej regulacji lub ponownego ustawiania. Precyzyjne wykonane komponenty Alfa Laval pozwalają również na pełną wymienność części zamiennych.
 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ