Partner serwisu
08 stycznia 2019

Pompa Warman® od 15 lat pracuje w Australii

Kategoria: Aktualności

Na zakończenie serii niezniszczalnych pomp Warman®, podczas której specjaliści podróżują po całym świecie, aby opowiedzieć ich historie, udają się do odległej zachodniej Australii.

Pompa Warman® od 15 lat pracuje w Australii

Trudne warunki wymagają solidnych pomp, aby zmniejszyć czas przestojów. W fabryce Tronox - u producenta tytanu, pompa Warman® 28/24 UK-G wiernie służyła klientowi przez około 15 lat w aplikacji do pogłębiania.

Pogłębiarka jest główną jednostką wydobywczą zakładu, bez której instalacja nie byłaby w stanie pracować. W związku z tym niezawodność operacji pogłębiania ma kluczowe znaczenie dla sukcesu i produktywności zakładu.

Dzięki długiej żywotności i zdolności do pracy z kamieniami o średnicy do pół metra, pompa Warman® 28/24 UK-G jest gotowa sprostać wyzwaniu, umożliwiając czerpakowi pracę przez sześć miesięcy przy minimalnym przestoju. Bardzo niewiele pomp może pracować pod wodą w tak trudnych warunkach przez tak długi okres, co sprawia, że ​​15-letnia niezawodna usługa jest świadectwem trwałości pompy Warman® 28/24 UK-G.

W 2004 roku pompa ta pojawiła się w serialu telewizyjnym "Mega Machines", który przeniósł widzów za kulisy do fascynującego świata wielkich maszyn, gdy zmodernizowano koparkę Tronox. Jest to także jedyna pompa w Zachodniej Australii, do której nasz zespół Weir Minerals musi dostać się łodzią.

Długa żywotność pompy, pomimo jej wysokiej odporności na ścieranie i uderzenia, została wsparta regularną konserwacją, w tym dostosowanymi zmianami materiału, niestandardowym projektem montażu łożysk UKG do zadań podwodnych oraz specjalistycznymi drzwiczkami pomp, aby umożliwić konserwację poliuretanu.

Łatwość konserwacji, minimalny czas przestoju, długotrwała żywotność i wydłużona żywotność pompy Warman® 28/24 UK-G są dowodem na długotrwałą wydajność pompy Warman®.

źródło: e-weirminerals.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ