Partner serwisu
15 listopada 2018

Gmina Łęka Opatowska: Powstanie 6 nowych przepompowni ścieków

Kategoria: Aktualności

Podpisano umowę na budowę kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami, przepompowniami ścieków, zasilaniem energetycznym dla miejscowości Raków, Marianka Siemieńska, gm. Łęka Opatowska.

Gmina Łęka Opatowska: Powstanie 6 nowych przepompowni ścieków

Zadanie zostanie wykonane przez firmy z Ostrowa Wlkp. Zgodnie z przedłożoną w przetargu nieograniczonym ofertą oraz podpisaną umową konsorcjum zobowiązane jest do wykonania zadania w terminie do dnia 6.10.2019r. za kwotę 8.333.934,67 zł. (brutto) .
 

- Cieszę się z rozpoczęcia kolejnej, jakże ważnej i jakże potrzebnej inwestycji na terenie Gminy Łęka Opatowska. Dzięki jej realizacji, dwie miejscowości zostaną skanalizowane, a chciałbym wierzyć, że po jej zakończeniu, będziemy mogli przystąpić do budowy kanalizacji w kolejnych miejscowościach - powiedział wójt Adam Kopis.
 

W ramach budowy kanalizacji sanitarnej zostanie położonych około 5,5 km kanałów grawitacyjnych, 3,6 km kanałów tłocznych, zostaną wykonane przyłącza kanalizacyjne o łącznej długości około 1 km. Zadanie obejmuje także budowę 6 szt. przepompowni ścieków, wykonanie robót branży elektrycznej- zasilania przepompowni oraz odtworzenia dróg.

źródło: radiosud.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ