Partner serwisu
10 października 2018

Pompa Warman wykorzystana w kopalni miedzi w Mauretanii

Kategoria: Aktualności

Od 1938 roku pompy Warman® są znane ze swojej trwałości i wysokiej wydajności. Pompa Warman® AH® jest liderem na światowym rynku, dostosowanym do szerokiej gamy zastosowań, zapewniając jednocześnie najniższe koszty eksploatacji. Ciągle ewoluuje, jest kompatybilna z szeregiem wirników i uszczelnień, które można doposażyć, aby stworzyć idealną konfigurację dla twoich potrzeb.

Pompa Warman wykorzystana w kopalni miedzi w Mauretanii

Czwarta pompa Warman znajduje się w afrykańskim kraju Mauretanii, gdzie przez ostatnie 12 lat była wykorzystywana w kopalni miedzi jako pompa zasilająca. Pompa jest własnością Mauretanii Copper Mines (MCM) i stanowi podstawę ich działalności.

Dobry plan konserwacji zapobiegawczej i dostępność części zamiennych, pozwoliły pompie działać przez dłuższy czas. Pompa została niedawno zmodernizowana do konstrukcji WRT® z materiału A61. Ta połączona wersja wirnika i przepustnicy zapewnia znaczne korzyści, takie jak większa trwałość, mniejsze zużycie energii, wyższa wydajność pompy i niższe wymagania dotyczące NPSH.

Wprowadzono dodatkowe modyfikacje na rurociągu dostawczym pompy, aby zwiększyć jej dostępność, w tym instalację w pełni ceramicznych rur.

Weir Minerals zawsze pozostawał w stałym kontakcie z klientem, monitorując wydajność pompy, aby zwiększyć jej trwałość i uniknąć nieplanowanych przestojów. Te udoskonalenia i środki zapobiegawcze znacząco przyczyniły się do zwiększenia wydajności. Poprawa żywotności pompy i mniejsza liczba remontów zwiększyła skalę produkcji. Klient niedawno zamówił drugą pompę, co zwiększy bezpieczeństwo instalacji.

Ten przykład jest dowodem wyjątkowej jakości, wartości i niezawodności, które może dostarczyć tylko pompa Warman®. Portfolio obejmuje pompy dostosowane do różnych zastosowań, które spełniają najbardziej wymagające warunki. Jedynym substytutem pompy Warman® jest kolejny produkt Warman®.

źródło: e-weirminerals.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ