Partner serwisu
21 września 2018

Pompy Warman w Południowej Afryce

Kategoria: Aktualności

Świętując 80 lat Warman®, firma podróżuje po całym świecie, prezentując pompy Warman®, które przetrwały próbę czasu, demonstrując trwałość i niezawodność tego produktu. Kolejna z serii prezentuje pompę Warman® Type P w Republice Południowej Afryki, która pracuje nieprzerwanie przez około 30 lat.

Pompy Warman w Południowej Afryce

Zapisując średnio 2650 godzin pracy rocznie, pompa Warman® Type P eksploatowana jest w kopalni BP Gypsum's Maskam przy instalacji gipsowej Afmine. Pompa wody powrotnej pracuje tam nieprzerwanie od 22 lat. Pompa została wykorzystana w aplikacjach o średnim stopniu trudności.

W ciągu trzech dziesięcioleci pompa wymagała minimalnego zaangażowania prac konserwacyjnych i tylko niewielkich wymian części zamiennych. Pięć lat temu oryginalny wirnik metalowy A05A został zastąpiony gumowym wirnikiem R55®, który jest nadal w użyciu. Wysokiej jakości mieszanka gumowa R55® ma zaawansowane właściwości zużycia, które dodatkowo przedłużają żywotność pompy o kilka lat.

Po zminimalizowaniu przestoju zakładu Afmine, łatwość konserwacji i wydłużona żywotność pompy Warman® Type P sprawiają, że jedynym zamiennikiem pompy Warman® jest kolejna pompa Warman®.

Przez trzy dziesięciolecia pracy pompy klient nigdy nie doświadczył całkowitej awarii instalacji - osiągnięcie, które świadczy o wyjątkowej niezawodności i wydajności operacyjnej, którą może dostarczyć tylko pompa Warman®.

źródło: e-weirminerals.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ