Partner serwisu
29 sierpnia 2018

Żebry-Laskowiec z przepompownią za niespełna 0,5 mln złotych

Kategoria: Aktualności

Budowa przepompowni sieciowych w miejscowości Żebry-Laskowiec (gm. Nur) dobiegła końca. Inwestycja została zrealizowana za niespełna 0,5 mln złotych.

Żebry-Laskowiec z przepompownią za niespełna 0,5 mln złotych

- Podczas realizacji inwestycji wybudowano budynek kontenerowy pompowni wody, stalowy zbiornik wyrównawczy o pojemności 100 metrów sześciennych, dwa zbiorniki bezodpływowe o pojemności 2 m sześc. każdy, infrastrukturę podziemną: instalacje wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne - informuje Urząd Gminy w Nurze.

Wykonawcą robót budowlanych była firma Bartosz z Białegostoku. Inwestycja została zrealizowana za kwotę 461.597,88 złotych.

Dzięki tej inwestycji ciśnienie w całej sieci wodociągowej w miejscowościach najbardziej odległych od stacji uzdatniania wody w Ołowskich zostało wyrównane.

Budowa pompowni sieciowej wody przeznaczonej do spożycia przez mieszkańców wsi Żebry-Laskowiec była częścią operacji pn. "Poprawa jakości infrastruktury wodno-ściekowej na terenie gminy Nur" i otrzymała dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

źródło: ostrowmaz24.pl
fot. Urząd Gminy w Nurze
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ