Partner serwisu
07 czerwca 2018

W Kamionce z unijnym wsparciem wybudują dwie przepompownie

Kategoria: Aktualności

Kolejny projekt złożony w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, którego beneficjentem jest gmina Kamionka, został zwieńczony parafowaniem umowy o dofinansowanie. W dniu 4 czerwca 2018 roku Wójt gminy Kamionka wraz ze Skarbnikiem złożyli pod dokumentem swoje podpisy, w wyniku czego budowa kanalizacji sanitarnej w Kamionce na ulicach: Grobelnej, Nadrzecznej, Wesołej, Cichej, Lipowej, Lubelskiej i Zielonej, wraz z dwoma przepomowniami uzyska unijne wsparcie.

W Kamionce z unijnym wsparciem wybudują dwie przepompownie

Wykonawcą tego zadania jest firma As-Pro z Marysina, która została wyłoniona w ramach  przeporowadzonego przetargu nieograniczonego. Prace rozpoczęły się w miesiącu maju. Zakończenie realizacji inwestycji prognozuje się pod koniec miesiąca września 2018 roku.

Jednocześnie informuje się, że niebawem odbędzie się specjalne zebranie dla Mieszkańców Kamionki zamieszkujących wspomniane ulice, gdzie przedstawiciele naszego samorządu oraz wykonawcy zadania udzielą szczegółowych informacji oraz odpowiedzą na pytania dotyczące realizowanej inwestycji.

źródło: kamionka.pl
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ