Partner serwisu
22 lutego 2018

Pompy dla branży farmaceutycznej

Kategoria: Aktualności

Pompy UltraPure zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających zastosowaniach w branży farmaceutycznej. Począwszy od procesów obarczonych wysokim ryzykiem ekonomicznym i chemicznym, a skończywszy na tych, gdzie liczy się niezawodność i powtarzalnoś.

Pompy dla branży farmaceutycznej

Bezpieczeństwo użytkownika końcowego

Pompy UltraPure to konstrukcje, w przypadku których największą wagę przykładamy do takich aspektów, jak higieniczność i powtarzalność. Dzięki temu ryzyko wystąpienia zanieczyszczenia jest naprawdę minimalne. Przejawem dbałości o bezpieczeństwo użytkownika końcowego jest udostępniana przez Alfa Laval dokumentacja Q-doc, którą opracowujemy przy zachowaniu wytycznych GDP (Good Documentation Practice). Po jej pobraniu klient może zapoznać się z pełną specyfikacją produktu oraz z łatwością przeprowadzać takie procedury, jak: kwalifikacja, walidacja i kontrola zmian.

Udowodniona niezawodność

W przypadku wszystkich pomp UltraPure wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania, które z powodzeniem są stosowane w branży farmaceutycznej od wielu lat. Do każdego produktu dołączamy dokumentację opisującą cały proces wytwarzania — od zastosowanych surowców po gotowe urządzenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować powtarzalność każdego produktu i zapewnić 100-procentową jakość każdej partii.

Oszczędność energii i ekologia

Pompy UltraPure marki Alfa Laval to ekonomiczne rozwiązania zapewniające maksymalną efektywność energetyczną i wydajność pracy, a także dłuższy czas dostępności operacyjnej, przy jednoczesnej redukcji śladu węglowego.

źródło: inf. prasowa
fot. Alfa Laval
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ