Partner serwisu
14 lutego 2018

Pompa tłokowa z podwójnym napędem - diesel + elektryczny

Kategoria: Aktualności

Interesującym rozwiązaniem, stosunkowo rzadko dostępnym w ofertach producentów, są agregaty pompowe, które posiadają zarówno spalinowy, jak i elektryczny napęd.

Pompa tłokowa z podwójnym napędem - diesel + elektryczny

Tego typu pompą jest Geho ZD900 Diesel-Electro Silent - agregat pompowy, który posiada zarówno silnik spalinowy (Hatz 1D81), jak i silnik elektryczny  5,5 kW. Aby zmienić rodzaj napędu, należy dokonać przełożenia pasów napędowych.

Dla kogo?
Tego typu agregat pompowy do igłofiltrów jest użytecznym rozwiązaniem,szczególnie dla firm wynajmujących igłofiltry, jak i dla firm świadczących usługi odwodnieniowe, w przypadku których, to czy do prac jest potrzebna pompa z napędem elektrycznym czy spalinowym ulega zmianie zależnie od zadania.

Parametry
Agregat ZD900 Diesel-Electro oprócz silnika elektrycznego posiada także wyłącznik z zabezpieczeniem termicznym silnika oraz gniazdo trójfazowe.

Parametry modelu ZD900 Diesel-Electro, w zakresie wydajności i podnoszenia, są analogiczne jak przy klasycznych wersjach ZD900 (wydajność do 95m3/godz., wysokość podnoszenia do 20m).

Więcej zdjęć zobacz TUTAJ.

źródło: www.klaudia.eu
fot. www.klaudia.eu
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ