Partner serwisu
09 stycznia 2018

80 lat pomp Warman®

Kategoria: Aktualności

W 2018 roku wiodąca marka Weir Minerals Warman® obchodzi jubileusz 80-lecia. Masz doświadczenia z tymi pompami? Podziel się nimi. - Doświadczenia zebrane od was wszystkich będą promowane w obchodach i pomogą ukształtować przyszłość pomp Warman® - czytamy na stronie Wier Minerals.

80 lat pomp Warman®

Od skromnych początków w Kalgoorlie, w zachodniej Australii w 1938 roku, gdzie Charles Warman zrewolucjonizował pompy szlamowe. Wprowadził wymienne wykładziny i doskonałą konstrukcję hydrauliczną - ustanawiając tym samym standard wydajności pompy szlamowej.

W 2018 roku wiodąca marka Weir Minerals Warman® obchodzi jubileusz 80-lecia. - Warman® nie byłby liderem rynku na świecie bez wsparcia ze strony ludzi, którzy za nim stoją, od klientów, pracowników po dystrybutorów, każdy z was miał wpływ na jego długotrwały sukces - czytamy na stronie Weir Minerals.

Ta rocznica jest doskonałą okazją, aby nie tylko zastanowić się nad naszą przeszłością, ale także świętować nasz udział w branży wydobywczej i planować przyszłość.

- Dlatego chcemy usłyszeć o Twoich sukcesach. Doświadczenia zebrane od was wszystkich będą promowane w obchodach i pomogą ukształtować przyszłość pomp Warman® - dla zainteresowanych świętowaniem 80- lecia pomp Warman® więcej informacji TUTAJ.

źródło: Weir Minerals
fot. Weir Minerals
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ