Partner serwisu
14 maja 2024

Grundfos wspiera zrównoważone zarządzanie wodą

Kategoria: Aktualności

W obliczu rosnących wyzwań związanych z dostępem do wody na świecie, Grundfos realizuje inisjatywy mające na celu podnoszenie świadomości i inspirowanie zmian.

Grundfos wspiera zrównoważone zarządzanie wodą

Grundfos ujawnił swoje zaangażowanie w film dokumentalny pt. „Nasz Niebieski Świat: Wodna Odyseja”, którego premiera odbędzie się w Nowym Jorku. Film przedstawia ludzi z pasją, którzy stają na czele walki z globalnym kryzysem wodnym; prezentujących innowacyjne rozwiązania i opowiadających się za bezpieczną, pod względem dostępu do wody, przyszłością .

W Burundi, w Afryce, nakręcono sceny, gdzie przedstawiono działania Grundfos oraz organizacji pozarządowej Amazi Water. Dzięki wspólnym wysiłkom, ponad 2,5 miliona Burundyjczyków zyskało dostęp do czystej wody dzięki pompom solarnym, co w wyniku umożliwiło dzieciom chodzenie do szkoły; rodzinom uprawianie roli i ogólnie przyczyniło się do zdrowszej przyszłości dla wszystkich.

Ulrik Gernow, wiceprezes grupy Grundfos, powiedział:

- Partnerstwo z Brave Blue World Studios potwierdza nasze zaangażowanie w rozwiązywanie globalnych wyzwań wodnych i nasze ambicje, aby mobilizować ruch na rzecz bardziej zrównoważonej i bezpiecznej przyszłości wodnej dla przyszłych pokoleń. Jako społeczeństwo musimy zdać sobie sprawę, że woda ma niesamowitą wartość dla przyszłości naszego świata. Niestety nasza relacja z wodą jest zaburzona. My mamy na celu inspirowanie zmian i zadbanie o ten cenny zasób.

Film „Nasz Niebieski Świat: Wodna Odyseja” nawiązuje do wielkiego sukcesu poprzedniego dokumentu studia, „Brave Blue World: Racing to Solve Our Water Crisis”, który był prezentowany na Netflixie. W produkcji wzieli udział znani narratorzy tacy jak Liam Neeson, a także celebryci jak Matt Damon i Jaden Smith.

Firma Grundfos jest zaangażowana w tworzenie innowacyjnych inteligentnych rozwiązań wodnych i prowadzenie działań na rzecz bardziej bezpiecznej przyszłości wodnej.

źródło: grundfos.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ