Partner serwisu
10 kwietnia 2024

Inteligentne rozwiązania z pompami typu E

Kategoria: Aktualności

Pompy odpowiadają za 25% całej energii elektrycznej zużywanej przez przemysłowe silniki elektryczne1. To twardy fakt dotyczący energii – ale jak możemy to zmienić i napisać historię od nowa?

Inteligentne rozwiązania z pompami typu E

Wszystko zaczyna się od zmniejszenia zużycia energii – i tu właśnie wkraczają pompy typu E.

Firma Grundfos oferuje pełną gamę inteligentnych, wysokiej jakości rozwiązań i systemów z pompami typu E, które oferują natychmiastowe oszczędności kosztów energii, zapewniają wysoką wydajność i sprawność energetyczną oraz pomagają zmniejszyć emisje. Nasze pompy typu E są wyposażone w przetwornicę częstotliwości, dzięki której pompa pracuje tylko wtedy, gdy jest potrzebna – i która pomaga zoptymalizować pracę całych instalacji w czasie rzeczywistym.

Pompy typu E mogą zmniejszyć zużycie energii i koszty oraz zapewnić bardziej niezawodne działanie instalacji, jednocześnie zmniejszając emisyjność przemysłu na całym świecie i umożliwiając mu osiągnięcie celów w zakresie redukcji emisji. A rozwiązania, które mogą zmienić nasz świat i pomóc przejść na zieloną energię, są już dostępne. Teraz nadszedł czas, aby rozpocząć aktualizację i wdrożenie – nadszedł czas, aby zmienić historię.

źródło: Grundfos
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ